Apie mus

Vilkasta

UAB „Vilkasta“ – tai visapusiškai atestuota ir kvalifikuota įmonė teikianti generalinės rangos ir kitas statybos paslaugas Lietuvoje bei užsienio šalyse.

Mūsų misija – vystyti prasmingus ir naudingus NT objektus pasitelkiant kūrybą ir kvalifikaciją bei profesionaliai teikti kitas su statybų valdymu susijusias paslaugas. Vertiname tvirtą ryšį su savo komandos nariais, partneriais, užsakovais, tad siekiame būti stabiliai dirbančia ir augančia įmone, kuriančia vertę klientams, darbuotojams, akcininkams ir bendruomenei bei ja besidalinančia.

UAB „Vilkasta“ stiprybė – teikiamos statybos paslaugos nuo projekto kūrimo iki jo pridavimo. Mūsų komandą sudaro patyrę, kvalifikuoti specialistai, tad užtikriname nepriekaištingą kokybę, visas reikiamas garantijas bei sąmatų tikslumą.

Įmonė yra sukaupusi daugiau nei 30-ies metų patirtį, kuri padeda stiprinti turimas pozicijas regione, plėsti rinkų geografiją ir didina įmonės konkurencingumą.

Įmonės prioritetai – darbų kokybė bei sauga, taip pat itin atsakingai žiūrime į aplinkosaugos klausimus, todėl esame įsidiegę tarptautinius standartus atitinkančias vadybos sistemas: ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 45001.

2006 metais gavome „Gazelės“ apdovanojimą – buvome pripažinti sėkmingiausia bei sparčiausiai besivystančia įmone Marijampolės apskrityje.

Esame realizavę daug įvairios apimties projektų savo bei aplinkiniuose rajonuose. Ypač didžiuojamės vienu paskutiniųjų priduotų objektų – Vilkaviškio autobusų stotimi, nes tai – reikšmingas statinys kiekvienam Vilkaviškio gyventojui bei miestelio svečiams.

Autobusų stoties projektas buvo įgyvendintas atsižvelgiant į tvarumo reikalavimus bei pritaikant energijos taupymo sprendimus. Vienas tokių – geoterminio šildymo sistema, kuri ir šildo, ir vėsina pastatą. Taip pat pritaikyti modernūs pastato apdailos sprendiniai bei interjero dizaino akcentai.

Atestatai, sertifikatai

Kodėl verta rinktis Vilkastą

Patirtis

30 metų patirtis statybų sektoriuje

Z

Garantija

Užtikriname darbų kokybę

l

Tiksli sąmata

Ruošiame tikslias statybos darbų sąmatas

Kvalifikacija

Darbuotojai yra sertifikuoti, įmonė turi statybos atestatus

Nuo projekto iki pridavimo

Platus paslaugų spektras

R

ISO standartai

Laikomės aukštų standartų kokybiškoms paslaugoms